INFO

MAPA AREÁLU
MAPA AREÁLU

MAPA

MAPA
PLÁNEK
PLÁNEK

PLÁNEK AREÁLU

RADY
RADY

RADY

RADY
DOPRAVA
Festival se odehrává v Topolovém hájku v katastru obce Tasov, okres Hodonín. Tasov se nalézá 7 km od Veselí nad Moravou a 9 km od Strážnice a 25 km jižně od Uherského Hradiště.

VLAKEM NEBO AUTOBUSEM
Do Tasova se dostanete buď vlakem z Veselí nad Moravou do Lipova (trať Veselí nad Moravou – Vrbovce) a odsud 27 minut po příjemné cestě až do areálu nebo autobusem z Veselí nad Moravou přímo do Tasova. Všude budou šikovné nasměrovávače.

AUTEM
Z Veselí n. M.: pojedete směr Nové Město nad Váhom, podjedete železniční most a za ním se dáte na křižovatce doprava (odbočka Hroznová Lhota, Lipov). Projedete postupně obce Kozojídky, Hroznová Lhota a Tasov. Zde se před koncem obce odbočuje doprava směr Hrubá Vrbka, přejedete most přes Veličku a za ním po pravé straně už budete vidět šipky směřující motoristy do areálu.

Ze Strážnice: pojedete směr Vnorovy, Veselí nad Moravou, přejedete most přes Veličku a za ním v zatáčce je odbočka doprava na Žeraviny a Hroznovou Lhotu. Tyto dvě obce projedete a mezi Hroznovou Lhotou a Lipovem se nalézá obec Tasov. Zde se před koncem obce odbočuje doprava směr Hrubá Vrbka, přejedete most přes Veličku a za ním po pravé straně už budete vidět šipky směřující motoristy do areálu.
DĚTI
Je vám líto svou ratolest nechat doma? Chcete své děti vychovávat dobrou muzikou už od útlého mládí? Jděte do toho – a vězte, že pro děti do 13 let je u nás vstup v doprovodu rodičů zdarma. V dětském koutku se zabaví ti nejmenší, větší se vydovádí při muzice a v řadě interaktivních workshopů.
JÍDLO
Když si k nám vezmeš uzlík se svačinou od maminky a sodovčák s goraukou, zlobit se na Tebe nebudeme a u brány o své poklady nepřijdeš (Beseda je svobodná, šacovat Tě nebudeme). Zároveň ale i my od Tebe očekáváme fér přístup – pojízdný lihovar ani siláky s bečkou do areálu nepustíme! Hlady ani žízní u nás určitě nezahyneš – chystáme pestré a mnohachodové občerstvení i pro ty nejvypečenější žaludky, včetně vegetariánských.
BEZPEČNOST
Míváte v otevřeném prostranství strach? Míváte častá zranění? Nezoufejte – máme ošetřovnu, kde vás naše hostesky rádi obvážou i potěší. V případě jakýchkoli jiných problémů se obracejte na jakéhokoli pořadatele…
DROGY
Nemůžeš to vydržet a chceš udělat dobře sobě a ještě i svým kamarádům nějakou omamnou látkou? – Dej si s námi radši panáka borovičky nebo se opoj muzikou! Pamatuj na to, že distribuce jakýchkoli drog mimo těch legálních (tabák, panáky, vínečko, pivečko apod.) je u nás zakázána.
OSTATNÍ
Spokojený návštěvník, náš pán. Jsme tu pro vás, ochotní splnit téměř každé vaše přání. K dispozici pro vás bude non-stop úschovna, dostatek pitné vody v cisternách i sprchách na fotbalovém hřišti… a veškeré informace najdete na místě ve festivalové brožurce.

 © 2015 Vyrobeno s láskou na vesnici.