Praktické informace

Mapa arealu

Praktické rady

Dávejte si pozor na své věci a vše cenné dejte do naší úschovny, která je k tomuto účelu zřízena.

Udržujte prosím pořádek a do kontejnerů na recyklovaný odpad vhazujte jen odpadky správného druhu.

Neváhejte využít sprch v šatnách na fotbalovém hřišti, v pátek večer 17:00 - 23:00, a v sobotu pak v časech 09:00 - 11:00 a 15:00 - 19:00

Budete-li mít nějaké zdravotní problémy, neváhejte navštívit improvizovanou ošetřovnu umístěnou v našem štábu.

Pokud jste si s sebou vzali čtyřnohého miláčka, zajistěte, aby v žádném případě nepobíhal v areálu bez náhubku

Taxi tip: 774 915 195, 731 309 159

Nedělní odjezdy vlaků:
směr Veselí nad Moravou: odj. Lipov: 8:47, 10:47, 12:47
směr Veselí nad Veličkou:7:24, 9:13, 11:13

Nedělní odjezdy autobusů:
směr Veselí nad Moravou: odj. Tasov: 4:20, 6:30, 8:30, 11:00
směr Javorník: 5:20, 7:15, 11:05

Děti

Je vám líto svou ratolest nechat doma?
Chcete své děti vychovávat dobrou muzikou už od útlého mládí?

Jděte do toho – a vězte, že pro děti do 13 let je u nás vstup v doprovodu rodičů zdarma.
V dětském koutku se zabaví ti nejmenší, větší se vydovádí při muzice a v řadě interaktivních workshopů.

Doprava

Festival se odehrává v Topolovém hájku v katastru obce Tasov, okres Hodonín. Tasov se nalézá 7 km od Veselí nad Moravou a 9 km od Strážnice a 25 km jižně od Uherského Hradiště.

VLAKEM NEBO AUTOBUSEM
Do Tasova se dostanete buď vlakem z Veselí nad Moravou do Lipova (trať Veselí nad Moravou – Vrbovce) a odsud 27 minut po příjemné cestě až do areálu nebo autobusem z Veselí nad Moravou přímo do Tasova. Všude budou šikovné nasměrovávače.

AUTEM
Z Veselí n. M.: pojedete směr Nové Město nad Váhom, podjedete železniční most a za ním se dáte na křižovatce doprava (odbočka Hroznová Lhota, Lipov). Projedete postupně obce Kozojídky, Hroznová Lhota a Tasov. Zde se před koncem obce odbočuje doprava směr Hrubá Vrbka, přejedete most přes Veličku a za ním po pravé straně už budete vidět šipky směřující motoristy do areálu.

Ze Strážnice: pojedete směr Vnorovy, Veselí nad Moravou, přejedete most přes Veličku a za ním v zatáčce je odbočka doprava na Žeraviny a Hroznovou Lhotu. Tyto dvě obce projedete a mezi Hroznovou Lhotou a Lipovem se nalézá obec Tasov. Zde se před koncem obce odbočuje doprava směr Hrubá Vrbka, přejedete most přes Veličku a za ním po pravé straně už budete vidět šipky směřující motoristy do areálu.

Jídlo

Když si k nám vezmeš uzlík se svačinou od maminky a sodovčák s goraukou, zlobit se na Tebe nebudeme a u brány o své poklady nepřijdeš (Beseda je svobodná, šacovat Tě nebudeme). Zároveň ale i my od Tebe očekáváme fér přístup – pojízdný lihovar ani siláky s bečkou do areálu nepustíme! Hlady ani žízní u nás určitě nezahyneš – chystáme pestré a mnohachodové občerstvení i pro ty nejvypečenější žaludky, včetně vegetariánských.

Bezpečnost

Míváte v otevřeném prostranství strach? Míváte častá zranění? Nezoufejte – máme ošetřovnu, kde vás naše hostesky rádi obvážou i potěší. V případě jakýchkoli jiných problémů se obracejte na jakéhokoli pořadatele…

Drogy

Nemůžeš to vydržet a chceš udělat dobře sobě a ještě i svým kamarádům nějakou omamnou látkou? – Dej si s námi radši panáka borovičky nebo se opoj muzikou! Pamatuj na to, že distribuce jakýchkoli drog mimo těch legálních (tabák, panáky, vínečko, pivečko apod.) je u nás zakázána.